רשלנות רפואית באבחון סרטן

אנו בעלי ניסיון מוכח ואיכותי בניהול
תיקי רשלנות רפואית רבים ומגוונים העוסקים באבחון סוגי סרטן.

מחלת הסרטן המהווה את גורם התמותה העיקרי ברחבי העולם, היא למעשה הגדרה כללית למחלות שונות כגון: סרטן הערמונית, סרטן השד, סרטן הריאה, סרטן העור, סרטן צוואר הרחם ועוד. בכל סוגי הסרטן, שלב אבחון וגילויה המוקדם של המחלה יכול להשפיע בצורה מכרעת על הצלחת הטיפול וסיכויי ההחלמה, וכפועל יוצא מכך, כל השתהות או התעלמות מצידו של הגורם הרפואי המטפל מהפניית המטופל לתסמינים מחשידים המחייבים סדרת בדיקות ובירורים מקיפים בנוגע להימצאותה של מחלת הסרטן בגופו של המטפל, עלולה להוות עילה להגשת תביעת רשלנות רפואית באבחון סרטן. אנחנו במשרד עורכי הדין-אסף אודיז, עוסקים ומתמחים בניהול תיקי תביעה שעניינים רשלנות רפואית באבחון סרטן, ובשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע כללי אודות תחום זה.

באמצעות אבחון מוקדם ומדויק של מחלת הסרטן, ניתן להתמודד עם מחלת הסרטן ואף לשפר את סיכויי ההחלמה באמצעות התאמת הטיפול הרפואי הנכון. מנגד, חוסר אבחון או אבחון מאוחר של המחלה עלול להוביל להחרפת המצב הרפואי ואף לאובדן סיכויי ההחלמה.

רשלנות רפואית באבחון סרטן נובעת בין היתר בגין איחור מהותי באבחון המחלה, בטעות באבחון ובאי גילוי גרורות אשר נשלחו מהאיבר הסרטני ליתר חלקי הגוף. ישנם מקרים בהם הרשלנות הרפואית באבחון סרטן נובעת כתוצאה מהתעלמות מתלונותיו של המטופל בנוגע לכאבים האמורים לעורר חשד בשלב המקדים. כמו כן, ישנם מקרים בהם לא נערכת למטופל בדיקת רקע מקיפה הבוחנת את ההיסטוריה המשפחתית והתורשתית שלו בנוגע לסיכויו לחלות במחלת הסרטן.

לייעוץ אישי ודיסקרטי ללא התחייבות חייגו 03-686-8831
או השאירו פנייה:

להרחבה בנושא רשלנות רפואית באבחון סרטן ראה גם

תיקים לדוגמה בנושא icons_article מאמרים ומידע בנושא