רשלנות באבחון מחלות נוספות

אנו בעלי ניסיון מוכח ואיכותי בניהול
תיקי רשלנות רפואית רבים העוסקים באבחון מחלות בתחומי רפואה מגוונים.

תביעות רשלנות רפואית
תביעות רשלנות רפואית הן תביעות אזרחיות המוגשות בגין עוולת רשלנות, וזאת בהתאם לדיני הנזיקין המונהגים במדינת ישראל. תביעות אלו מתייחסות למגוון רחב של מקרים בהם קבלת הטיפול הרפואי או אי-קבלת הטיפול הרפואי ההולם גרמה לנזק פיזי או נפשי למטופל. תביעות הרשלנות הרפואית חולשות על כל תחומי הרפואה המודרנית, לרבות, ניתוחים פלסטיים, הריון ולידה, רפואת שיניים, אבחון מחלות, מתן תרופות ועוד.

מי זכאי להגשת תביעה בגין רשלנות רפואית?
כל אזרח במדינת ישראל אשר נגרם לו נזק ישיר כתוצאה מרשלנות רפואית זכאי להגיש תביעה בגין עוולת רשלנות. הורים לילדים קטינים (מתחת לגיל 18) זכאים להגיש את התביעה בשמם. במקרים בהם המטופל נפטר כתוצאה מרשלנות רפואית, התלויים במנוח זכאים בהגשת התביעה וזאת במידה והם ניזוקו עקב פטירתו של המנוח.
רשלנות רפואית- את מי תובעים והיכן מנהלים את תיק התביעה?
תביעות בגין רשלנות רפואית מופנות כנגד הגורם המטפל, בין אם מדובר באיש מקצוע פרטי כגון: רופא, רוקח, מנתח, מרדים וכדומה, ובין אם מדובר במוסד רפואי כגון בית חולים, קופת חולים, מרכז רפואי וכדומה. תביעות הרשלנות הרפואית מנוהלות באמצעות מערכת בתי המשפט בישראל, כאשר גובה סכום התביעה מגדיר את סוג הערכאות המשפטיות. תביעות רשלנות רפואית עד לסכום תביעה של 2.5 מיליון שקלים, מוגשות לבית המשפט השלום ותביעות בסכומי תביעה גבוהים מסכום זה מוגשות לבית המשפט המחוזי.

לייעוץ אישי ודיסקרטי ללא התחייבות חייגו 03-686-8831
או השאירו פנייה:

להרחבה בנושא רשלנות באבחון מחלות נוספות ראה גם

תיקים לדוגמה בנושא icons_article מאמרים ומידע בנושא