לבירור פיצויים, ניתן להתקשר:
03 686 8831
לייעוץ חינם ללא התחייבות, עבור הערכת שווי תביעתך, יש למלא פרטים:
התקשרו: 03-686-8831

מציאת עו"ד רשלנות רפואית

רשלנות רפואית הינה מקרים שבדרך כלל אנו נוהגים לשמוע עליהם באמצעות התקשורת או העיתונים, ולחשוב כי 'לי זה לא יקרה'. למעשה, מאחורי המערכת הגדולה והמקצועית ביותר עומדים בני אדם, ולכן ייתכנו מקרים של רשלנות רפואית שאינם ניתנים לתיקון בדרך הנעימה והקלה. רובנו מעדיפים לנסות להתמודד עם מקרים של רשלנות רפואית בדרך הנעימה יותר, אולם במקרים בהם האבחון שניתן על ידי הרופא אינו נכון, במקרים בהם נגרם לנו נזק ממשי כתוצאה מניתוח שבוצע באופן לקוי, מקרים בהם המצב הפיזי או הנפשי של מטופל התדרדר עוד יותר בשל רשלנות רפואית חשוב לפנות לגורמים הנכונים לצורך טיפול יאות.

אין ספק כי ההתמודדות עם רופאים במסגרת מערכת ביורוקרטית סבוכה, אינה עניין של מה בכך, וגוררת עימה לא מעט השלכות מרחיקות לכת העלולות להרתיע רבים מאיתנו. כדי  להתמודד כראוי עם רשלנות רפואית, עורכי דין המתמחים בענף זה יוכלו לתת את ההכוונה הדרושה ואת הייעוץ המקצועי  והאובייקטיבי ביותר בנוגע למקרים של רשלנות רפואית שהתרחשו.  
 
בכל מקרה של רשלנות רפואית, עורכי דין בעלי ניסיון מכירים את ההליך ויכולים לספק למטופל  את הבטחון המלא לכל אורך התהליך. כבר בפגישה הראשונה יוכל עו"ד רשלנות  רפואית להעריך את מצבו של המטופל ולדעת האם כדאי להתחיל בהליכים או לפנות  ראשית לייעוץ נוסף של רופא מומחה על מנת לקבל חוות דעת מקצועית. הליכים כירורגיים מיותרים, אבחונים לקויים ועוד, הם רק חלק מתחומי ההתמחות של עו"ד רשלנות רפואית המכירים מגוון רחב של מקרי רשלנות בעבר, ויודעים להתמודד היטב עם הייצוג שמנגד. 

לפני הפנייה לעו"ד רשלנות רפואית חשוב להבין כי התהליך כולו מלווה באופן רגיש, זאת מאחר וישנה התמחות במקרי רשלנות רפואית עורכי דין אלו המכירים את התחום על  בוריו ויודעים לתת את הטיפול הנכון לכל אורך הדרך, גם כאשר מדובר במקרי רשלנות רפואית פיזית או נפשית, עו"ד רשלנות רפואית הינו הגוף המקצועי ביותר, הן מבחינה משפטית והן מבחינה רפואית, שיכול לתת את הכיסוי המלא ואת ההכוונה הטובה ביותר טרם פנייה אל תביעה משפטית בגין רשלנות רפואית או ויתור על הליכים משפטיים כלשהם.